Specjaliści partner DENT

Każdy uśmiech jest wyjątkowy

W Partner Dent wiemy, że do problemów stomatologicznych najlepiej podejść w sposób holistyczny, dlatego stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o Twój uśmiech. Każdy Pacjent jest wyjątkowy, zgłasza się do nas z innym problemem, a my jesteśmy po to, aby te problemy rozwiązać.
Specjalizujemy się w wielu obszarach, stawiając także na szeroki wachlarz metod leczenia oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny.

Stomatologia zachowawcza

Przyczyn objawów bólowych i dyskomfortu może być wiele, dlatego tak istotną rolę odgrywa trafna diagnoza, dzięki której można podjąć adekwatne działania. W Partner Dent jesteśmy przygotowani, aby pomóc ci szybko i profesjonalnie, tak aby jak najszybciej uśmierzyć Twój ból i nie dopuścić do jego ponownego pojawienia się.

Profilaktyka

Jak mówi znane przysłowie – lepiej zapobiegać niż leczyć. Systematyczna profilaktyka sprawi, że Twój uśmiech zawsze będzie piękny. Zadbaj o niego ze specjalistami Partner Dent.

Endodoncja

Endodoncja z użyciem mikroskopu to obecnie jedna z najdokładniejszych metod leczenia kanałowego. Odbywa się ono przy użyciu specjalistycznego sprzętu stomatologicznego – mikroskopu, który pozwala na dokładne obejrzenie wnętrza kanałów korzeniowych i endometru, czyli urządzenia, którym bada się długość kanału zęba.

Stomatologia dziecięca

Wizyta u stomatologa jest dla Małego Człowieka sporym przeżyciem. Nowe miejsce, nowi ludzie, nieznane dźwięki i zapachy. W Partner Dent wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie malucha, dlatego nasi specjaliści są przygotowani do przyjęcia go tak, żeby na każdą kolejną wizytę przychodził z uśmiechem.

Protetyka

Protetyka stomatologiczna pozwala nam przywrócić Ci piękny uśmiech, a co za tym idzie, także pewność siebie. W Partner Dent wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie, abyś mógł olśniewać swoim uśmiechem.

Implantologia

Nowoczesne implanty wyglądają jak Twoje naturalne zęby. Mimo, iż wykonane są ze sztucznego tworzywa, zostały opracowane w taki sposób, aby dać Ci maksimum komfortu oraz uczucia naturalności i swobody. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów oraz najnowocześniejszym technologiom w Partner Dent przywracamy Ci olśniewający uśmiech.

Pracownia RTG

W Partner Dent dysponujemy nowoczesnym, a co za tym idzie, bezpiecznym sprzętem do wykonywania zdjęć RTG. Badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne, a pacjent nie musi się do niego w żaden sposób wcześniej przygotowywać.

Znieczulenia

Każdy człowiek inaczej odczuwa ból. Jedni są na niego bardziej odporni, inni mniej. A kiedy dochodzi do tego jeszcze stres związany z planowanym zabiegiem, warto pomyśleć o znieczuleniu. Aby zapewnić naszym Pacjentom komfort i wygodę podczas wykonywanych zabiegów, oferujemy nowoczesne znieczulenie miejscowe.

Estetyka

Uśmiech rodem z Hollywood? To możliwe dzięki zabiegom stomatologii estetycznej. Inwestycja we własne samopoczucie i większą pewność siebie zawsze jest dobrym wyborem.

Podane ceny mają charakter poglądowy i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zabieg, koszt i sposób jego wykonania są zawsze konsultowane z Pacjentem przed rozpoczęciem procedury. Uśmiech z Partner Dent to przewidywalne koszty z finansowaniem na Partnerskich Zasadach.

Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę