Specjaliści partner DENT

Każdy uśmiech jest wyjątkowy

W Partner Dent wiemy, że do problemów stomatologicznych najlepiej podejść w sposób holistyczny, dlatego stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o Twój uśmiech. Każdy Pacjent jest wyjątkowy, zgłasza się do nas z innym problemem, a my jesteśmy po to, aby te problemy rozwiązać.
Specjalizujemy się w wielu obszarach, stawiając także na szeroki wachlarz metod leczenia oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny.

Stomatologia zachowawcza

Przyczyn objawów bólowych i dyskomfortu może być wiele, dlatego tak istotną rolę odgrywa trafna diagnoza, dzięki której można podjąć adekwatne działania. W Partner Dent jesteśmy przygotowani, aby pomóc ci szybko i profesjonalnie, tak aby jak najszybciej uśmierzyć Twój ból i nie dopuścić do jego ponownego pojawienia się.

Profilaktyka

Jak mówi znane przysłowie – lepiej zapobiegać niż leczyć. Systematyczna profilaktyka sprawi, że Twój uśmiech zawsze będzie piękny. Zadbaj o niego ze specjalistami Partner Dent.

Endodoncja

Endodoncja z użyciem mikroskopu to obecnie jedna z najdokładniejszych metod leczenia kanałowego. Odbywa się ono przy użyciu specjalistycznego sprzętu stomatologicznego – mikroskopu, który pozwala na dokładne obejrzenie wnętrza kanałów korzeniowych i endometru, czyli urządzenia, którym bada się długość kanału zęba.

Stomatologia dziecięca

Wizyta u stomatologa jest dla Małego Człowieka sporym przeżyciem. Nowe miejsce, nowi ludzie, nieznane dźwięki i zapachy. W Partner Dent wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie malucha, dlatego nasi specjaliści są przygotowani do przyjęcia go tak, żeby na każdą kolejną wizytę przychodził z uśmiechem.

Chirurgia

W Partner Dent wiemy, że leczenie chirurgiczne może być stresujące i wywoływać lęk, dlatego nasi lekarze już na pierwszej wizycie ustalają z pacjentem plan leczenia i dokładnie, krok po kroku, opisują przebieg całej procedury, a w trakcie leczenia wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedzę zdobytą dzięki wieloletniej praktyce.

Implantologia

Nowoczesne implanty wyglądają jak Twoje naturalne zęby. Mimo, iż wykonane są ze sztucznego tworzywa, zostały opracowane w taki sposób, aby dać Ci maksimum komfortu oraz uczucia naturalności i swobody. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów oraz najnowocześniejszym technologiom w Partner Dent przywracamy Ci olśniewający uśmiech.

Pracownia RTG

W Partner Dent dysponujemy nowoczesnym, a co za tym idzie, bezpiecznym sprzętem do wykonywania zdjęć RTG. Badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne, a pacjent nie musi się do niego w żaden sposób wcześniej przygotowywać.

Znieczulenia

Każdy człowiek inaczej odczuwa ból. Jedni są na niego bardziej odporni, inni mniej. A kiedy dochodzi do tego jeszcze stres związany z planowanym zabiegiem, warto pomyśleć o znieczuleniu. Aby zapewnić naszym Pacjentom komfort i wygodę podczas wykonywanych zabiegów, oferujemy nowoczesne znieczulenie miejscowe.

Estetyka

Uśmiech rodem z Hollywood? To możliwe dzięki zabiegom stomatologii estetycznej. Inwestycja we własne samopoczucie i większą pewność siebie zawsze jest dobrym wyborem.

Podane ceny mają charakter poglądowy i nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zabieg, koszt i sposób jego wykonania są zawsze konsultowane z Pacjentem przed rozpoczęciem procedury. Uśmiech z Partner Dent to przewidywalne koszty z finansowaniem na Partnerskich Zasadach.

Odtwórz wideo

Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu.
Poznajcie Ewę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.

Odtwórz wideo

Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty MediRaty! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę