założycielka

Podejście holistyczne

Nazywam się Ewa Krzyżaniak, jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnią praktyką w zakresie ortodoncji, bondingu oraz protetyki.
Od zawsze chciałam pomagać ludziom. Dlatego, od kiedy w 2001 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, praca stała się moją pasją. Dbam o to, aby moi Pacjenci wychodzili z gabinetu uśmiechnięci i zaopiekowani. Rozumiem, jak stresująca może być dla nich wizyta u stomatologa, dlatego wyjaśniam im krok po kroku plan leczenia i odpowiadam na wszystkie pytania.
Na stomatologię patrzę holistycznie, zatem gdy w 2007 roku otwierałam Partner Dent, postanowiłam że będziemy się specjalizować w wielu obszarach. Postawiłam także na szeroki wachlarz metod leczenia oraz specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. To, wraz z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów, zapewnia nam możliwość postawienia trafnej diagnozy i doboru metody leczenia idealnej dla potrzeb konkretnego Pacjenta.
Największą motywacją jest dla mnie piękny uśmiech zadowolonych Pacjentów.

Zespół

Joanna Meissner

Nazywam się Joanna Meissner, w Partner Dent pracuję jako asystentka stomatologiczna.
Zajmuję się przede wszystkim pacjentami: umawiam ich na wizyty profilaktyczne oraz zabiegi stomatologiczne, wyjaśniam zawiłości planowanego leczenia i dbam o to, aby zawsze czuli się u nas komfortowo. Chętnie udzielam także wszelkich porad dotyczących utrzymania higieny i zdrowia jamy ustnej.
Przygotowuję gabinety pod planowane zabiegi oraz asystuję przy ich wykonywaniu.
Uśmiech pacjentów jest moim głównym celem.

Patrycja Makarewicz

Nazywam się Patrycja Makarewicz, jestem asystentką stomatologiczną.
Z Partner Dent związana jestem już od 2017 roku.
Objaśniam Pacjentom wszelkie kwestie dotyczące planowanego leczenia oraz dbam o to, aby czuli się komfortowo i bezpiecznie, a na każdą kolejną wizytę przychodzili z uśmiechem. Ustalam terminy wizyt profilaktycznych i zabiegów stomatologicznych, a także udzielam informacji na tematy związane z utrzymaniem zdrowia jamy ustnej. Asystuję również w wykonywanych w naszej klinice zabiegach oraz przygotowuję gabinet do ich wykonania. Dodatkowo odpowiadam za wypełnienie dokumentów medycznych i kart leczenia.

Monika Stróżniak

Nazywam się Monika Stróżniak, jestem asystentką stomatologiczną oraz rejestratorką.
W Partner Dent pracuję od 2019 roku. Pierwszy kontakt pacjentów z kliniką to właśnie rejestracja, dlatego dbam o to, aby był on dla Pacjenta miłym przeżyciem. Zajmuję się także asystowaniem we wszystkich wykonywanych w naszej klinice zabiegach i odpowiednim przygotowaniem gabinetu do ich wykonania. Dbam o prawidłowy obieg dokumentów oraz funkcjonowanie gabinetu. Dobry kontakt i zaufanie Pacjentów jest dla mnie najważniejsze, dlatego cieszę się widząc znajome, uśmiechnięte twarze Pacjentów wracających na kolejne wizyty.

Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę