MAMA I DZIECKO

Szczególne miejsce dla dzieci i mam

Za chwilę na świecie pojawi się Twój wymarzony skarb? A może już jesteś młodą mamą?
W Partner Dent wiemy, że zarówno kobiety w ciąży, jak i najmłodsi pacjenci zasługują na szczególne podejście.
Zdrowe zęby przyszłej mamy, to zdrowe dziecko. Dlatego troszcząc się o Was oboje, zapraszamy na zabiegi higienizacyjne dostosowane dokładnie do potrzeb kobiet w ciąży.
A kiedy na świecie pojawi się Mały Człowiek, zadbamy także o jego zęby.
Wizyta u stomatologa jest dla malucha sporym przeżyciem. Nowe miejsce, nowi ludzie, nieznane dźwięki i zapachy.
Dlatego, aby oswoić Małego Człowieka z nowym dla niego miejscem, każde leczenie zaczynamy od wizyty adaptacyjnej. Podczas niej będzie miał szansę poznać lekarza, który zajmie się jego zębami, obejrzeć gabinet oraz przyzwyczaić się do dźwięków i zapachów.

W Partner Dent dbamy o każdy uśmiech, nawet ten najmniejszy!

Stomatologia dla kobiet w ciąży

Zdrowe zęby przyszłej mamy to nie tylko jej piękny uśmiech, ale także zdrowie rozwijającego się dziecka. Dlatego tak istotne jest dbanie o ich dobry stan, nawet w trakcie ciąży.
W Partner Dent wiemy, że ciąża wiąże się z wieloma niedogodnościami. Mdłości, puchnące nogi, zmęczenie. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby podczas każdego zabiegu przyszła mama czuła się komfortowo.
Dla przyszłych mam przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów stomatologicznych, także ze znieczuleniem – odpowiednio dobranym do ich stanu.
Bo zdrowa i zadowolona mama to zdrowe i zadowolone dziecko.

Stomatologia dla dziecka

Dzieci należą do bardzo wrażliwych pacjentów. Nowe miejsca, ludzie, dźwięki i zapachy mogą wywołać u nich strach. Dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalny gabinet i wypracowaliśmy indywidualne podejście do każdego z Małych Ludzi. Wszystko po to, aby czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, a po wykonanych zabiegach wychodzili z wielkim uśmiechem na małych buziach.
Wieloletnie doświadczenie i praktyka leczenia dzieci sprawiły, że wiemy jak zaopiekować się nimi podczas zabiegów tak, aby nie odczuwały strachu, czy dyskomfortu. Kolorowe fartuchy lekarzy, bajki, czy kolorowe wypełnienia to tylko niektóre z naszych tricków.
W Partner Dent wiemy, że mały pacjent to duża sprawa.

Korekta wędzidełka

Często u dzieci diagnozuje się skrócenie wędzidełka. Może to mieć wpływ na prawidłowe ssanie w wieku niemowlęcym, problemy z żuciem, a nawet połykaniem. Krótkie wędzidełko często wpływa także na zaburzenia prawidłowej mowy, a w szczególności na problemy z wymawianie głosek l, sz, ż, cz, dż oraz r. Może również prowadzić do wystąpienia wad zgryzu.
Rozwiązaniem w takim przypadku jest korekta wędzidełka.
Polega ona na przecięciu błony, z której jest ono zbudowane.
Po zabiegu zalecane jest wykonywanie ćwiczeń, uczących małego pacjenta trzymania języka w innych pozycjach, niż do tej pory oraz zapobiegających powstawaniu zrostów.

Wizyty adaptacyjne

Wizyta w gabinecie dentystycznym często bywa dla dziecka trudnym przeżyciem. Obce miejsce, nieznani ludzie, dziwne dźwięki i zapachy. To wszystko uruchamia w małym człowieku strach, a od tego już tylko krok od paniki przed każdą wizytą.
Ale nie musi tak być! W Partner Dent wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do małego pacjenta. Jak dużo uwagi, empatii i zrozumienia potrzebuje. Dlatego przed rozpoczęciem pierwszego leczenia, zapraszamy naszych najmłodszych pacjentów na wizytę adaptacyjną. Mogą wtedy poznać miejsce, ludzi oraz dźwięki i zapachy towarzyszące wizycie w gabinecie stomatologicznym. Bo to, co oswojone, nie jest już takie straszne.

Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę