Invisalign

Nowoczesne leczenie za pomocą komfortowych przezroczystych nakładek dopasowanych do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Klasyczne zamki

Leczenie za pomocą metalowego lub ceramicznego aparatu składającego się z zamków, ligatur oraz łuków.

ORTODONCJA

Twój zdrowy i piękny uśmiech to nasz cel

Każdy Pacjent jest wyjątkowy: zgłasza się do mnie z innym problemem, ma inne oczekiwania, obawia się innych niedogodności. Wielu ma już jakieś, nie zawsze pozytywne, doświadczenia. Dlatego czas najwyższy aby stomatolog zaczął kojarzyć się z uśmiechem!

W Partner Dent dysponujemy szerokim wachlarzem metod leczenia zgryzu. Najnowsze modele specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów zapewniają nam możliwość postawienia trafnej diagnozy i doboru metody leczenia idealnej dla potrzeb konkretnego Pacjenta.

Ty jesteś idealnie zaopiekowanym Pacjentem, a ja nazywam się Ewa Krzyżaniak.

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnią praktyką w zakresie ortodoncji, bondingu oraz protetyki i osobiście zadbam o Twój Uśmiech. Od zawsze patrzyłam na stomatologię holistycznie. Dlatego w Partner Dent specjalizujemy się w wielu obszarach: od ortodoncji, przez chirurgię stomatologiczną, protetykę, licówki, czy implanty, aż po stomatologię estetyczną oraz stomatologię dziecięcą.

W końcu stan naszego uzębienia ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. A kiedy człowiek jest zdrowy – uśmiecha się częściej.

W Partner Dent stawiamy właśnie na uśmiech. Uśmiech lekarzy, którzy podchodzą do pacjentów z życzliwością i profesjonalizmem. Ale przede wszystkim na uśmiech naszych zadowolonych pacjentów, ukazujący równe białe zęby, bez zbędnych szpar lub zębów, które na siebie nachodzą. Bez bólu, stresu i niespodziewanych wydatków.
Invisalign to szybki i wygodny sposób na piękny uśmiech.

INVIS jest obecnie najchętniej wybieraną przez pacjentów metodą leczenia w naszej klinice

Odtwórz wideo

Jak to działa?

Pierwszym krokiem jest przygotowanie indywidualnego planu leczenia na podstawie dokumentacji medycznej wraz ze zdjęciami oraz skanami uzębienia. Na bazie skanów 3D w Laboratorium Invisalign stworzymy dla Ciebie nakładki dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb.

Obawiasz się podrażnień policzków lub dziąseł?

Z nakładkami Invisalign® nie musisz się tym martwić! Wykonujemy je z antyalergicznych materiałów, które nie podrażniają i nie wywołują żadnych niepożądanych reakcji. Co więcej, z systemem Invis wizyty kontrolne nie wiążą się z dyskomfortem i stresem związanym z wymianą zamków, drutów czy ligatur, jak przy klasycznym aparacie.
Leczenie zgryzu nakładkami Invisalign® można stosować zarówno przy leczeniu prostych wad zgryzu, jak i przy tych bardziej skomplikowanych. Także u najmłodszych! A efekty, jakie daje leczenie z nakładkami Invisalign®, zadowolą nawet najbardziej wymagających. Invis to piękny uśmiech, którego oczekujesz!

Nasi Pacjenci cenią Invis za:

Skuteczność

…dobre leczenie to takie które działa!
Nakładki Invisalign są tworzone konkretnie pod Twoje potrzeby. Dzięki temu działają szybko i skutecznie. Pierwsze efekty możesz zobaczyć już po zaledwie kilku miesiącach, a całkowity czas jest nawet do połowy krótszy w porównaniu do leczenia tradycyjnym aparatem metalowym.
Wykorzystanie nowoczesnych metod skanowania 3D oraz oprogramowania mapującego zapewnia precyzyjne wyliczenie sił niezbędnych do przesunięcia zębów w odpowiednie miejsce we właściwej kolejności i odpowiednim czasie. Co więcej, po zakończeniu leczenia łatwo jest utrzymać dobry wygląd uśmiechu, stosując przezroczystą i dyskretną nakładkę retencyjną Vivera.

Dyskrecja

…w pracy albo w szkole – czy ktoś się zorientuje, że jestem już w trakcie leczenia?
Wykonane z bezpiecznych, antyalergicznych materiałów nakładki Invisalign są przezroczyste, przez co nie rzucają się w oczy, jak klasyczny metalowy aparat ortodontyczny. W przypadku bardziej skomplikowanego leczenia używamy również dodatkowych zaczepów Invisalign SmartForce.
To niewielkie elementy w kolorze zębów, które działają jak małe uchwyty, sprawiając, że nakładki wywierają delikatny nacisk dokładnie na miejsca, w których jest to potrzebne.
Zarówno nakładki, jak i zaczepy są ledwo zauważalne.

Komfort

…czy nakładki będą mi przeszkadzały?
Leczenie z indywidualnymi nakładkami Invisalign to, poza skutecznością, dyskrecją i przewidywalnymi wynikami, także niekwestionowany komfort.
Dzięki temu, że wytwarza się je na podstawie skanu 3D, są dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb i ściśle przylegają do zębów. Możesz nawet zapomnieć, że je masz.
Ponadto, z systemem Invis nie musisz obawiać się dyskomfortu i stresu związanego z wymianą zamków, drutów, czy ligatur, jak w przypadku klasycznego aparatu. Wizyty kontrolne będą samą przyjemnością!
Invis to wolność podróżowania i wakacje bez obawy o odklejające się zaczepy metalowych drutów.
Ulubione, chrupiące jabłka z polskich sadów mogą nadal gościć na twoim stole, ponieważ podczas używania nakładek Invis nie ma żadnych ograniczeń związanych z żywieniem.

Przewidywalne wyniki

…a jak mój uśmiech będzie wyglądał za kilka miesięcy?
Z Invis nie musisz się niczego domyślać!
Już przed rozpoczęciem leczenia zobaczysz jak będzie wyglądał Twój uśmiech po jego zakończeniu.
Leczenie za pomocą przeźroczystych nakładek Invisalign można stosować praktycznie u każdego pacjenta borykającego się z wadą zgryzu. Od najmłodszych, przez nastolatków, aż do dorosłych. Zarówno przy leczeniu prostych wad zgryzu, jak i tych bardziej skomplikowanych.
Dzięki zaawansowanej technice i oprogramowaniu ClinCheck lekarz ma możliwość zaplanowania Twojego leczenia od pierwszych do ostatnich kroków. A pierwsze wyniki widoczne są już po sześciu miesiącach.

Proste zęby w każdym wieku

Invis First

Proste zęby dla najmłodszych.

Invis First to system leczenia skonstruowany specjalnie dla najmłodszych pacjentów. Im szybciej dostrzeżesz wadę zgryzu u Twojej pociechy, tym szybciej możemy zadbać o zdrowie jej jamy ustnej.
Uśmiech rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Warto więc zacząć dbać o niego już na samym początku, nawet jeśli Twoje dziecko ma jeszcze mleczne zęby.
Celem leczenia najmłodszych jest rozwój szczęk lub łuków, aby zrobić miejsce dla zębów już istniejących, ale także na przyszłe zęby stałe.

Invis Teen

Proste zęby dla nastolatków.

Wiek nastoletni to zdecydowanie trudny okres. Buzują hormony, pojawia się wzmożona samokrytyka.
Dla nastolatków z wadą zgryzu idealnym rozwiązaniem jest leczenie nakładkami Invis Teen. Sprawdzą się one zarówno w prostych, jak i tych bardziej skomplikowanych przypadkach. Zapewniają komfort użytkowania i doskonałe dopasowanie. A dzięki temu, że nakładki są przezroczyste, nastolatek ma poczucie, że nikt nie widzi aparatu, a on nie musi się wstydzić.

Invis Adult

Proste zęby dla dorosłych.

Przez długi czas pokutowało przeświadczenie, że o proste zęby można zadbać tylko w najmłodszym wieku. Absolutnie nie! Nie musi to również oznaczać dodatkowych wyrzeczeń i zmiany trybu życia.
Leczenie z nakładkami Invis Adult zostało stworzone specjalnie z myślą o dorosłych.
Nakładki Invis można zdejmować przed jedzeniem, myciem zębów czy uprawianiem sportu. Ich używanie nie wpływa w żaden sposób na wymowę, są przezroczyste, dzięki czemu niezauważalne.

3 kroki do Olśniewającego Uśmiechu

Diagnostyka

Wszystko zaczyna się od diagnozy. Trafna diagnoza to skuteczne leczenie.
Podczas pierwszej wizyty lekarz omówi z Tobą Twoją wadę zgryzu i ustali plan leczenia.
To na tym etapie kompletujemy dokumentację medyczną oraz wykonujemy zdjęcia i skany uzębienia. Wykonujemy także wizualizację, abyś mógł zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój Uśmiech po zakończeniu leczenia.
Dzięki oprogramowaniu ClinCheck lekarz zaplanuje Twoje leczenie od pierwszego do ostatniego kroku, a zaawansowane oprogramowanie ułatwia precyzyjne wyliczenie sił niezbędnych do przemieszczenia zębów w odpowiednie miejsca i w odpowiedniej kolejności.

Leczenie

Zaczynamy leczenie.
Na bazie wykonanych skanów 3D Laboratorium Invisalign tworzy indywidualne nakładki dopasowane dokładnie do Ciebie i Twoich potrzeb. Dostaniesz je na drugiej wizycie, a później będziesz spotykać się z lekarzem na wizytach kontrolnych co 12 do 15 tygodni.
Pierwsze efekty zobaczysz już po niespełna kilku miesiącach.
Proces leczenia nakładkami Invisalign® można zastosować u większości pacjentów, należy jednak pamiętać, że każda wada zgryzu jest inna i wymaga indywidualnej konsultacji.

Retencja

Po zakończeniu leczenia za pomocą systemu przezroczystych nakładek Invisalign, warto zadbać o to, aby efekty utrzymywały się na dłużej. Najlepiej zrobić to z nakładką Vivera.
Vivera, podobnie jak Invisalign, jest przezroczysta, a przez to dyskretna. Ją także produkuje się na bazie skanu 3D, co sprawia, że jest dopasowana idealnie do Twoich potrzeb i ściśle przylega do zębów. A co równie ważne, jest dwukrotnie trwalsza i o 30% mocniejsza od innych aparatów retencyjnych.
Nakładka Vivera idealnie uzupełnia leczenie Invisalign u dorosłych.

Klasyczne leczenie ortodontyczne

Tradycyjne Aparaty Ruchome

Aparaty ruchome to rozwiązanie stosowane najczęściej u dzieci w wieku dorastania, czyli pomiędzy 4, a 12 rokiem życia. Jest to okres wymiany uzębienia, zatem aparat powinien być dobrze dopasowany do zębów dziecka, aby precyzyjnie kontrolować kształtowanie się łuków oraz układu zębów. Aparaty ruchome korygują głównie niewielkie i średnie wady uzębienia, na przykład przerwy między zębami, czy nieprawidłowe położenie zęba w łuku.
Nie są montowane na stałe, dzięki czemu w razie potrzeby można je bezproblemowo wyjąć.

Tradycyjne Aparaty Stałe

U młodzieży i dorosłych w leczeniu ortodontycznym częściej stosuje się aparaty stałe, czyli takie, które umocowane są na zębach przez cały okres leczenia.
Mają one na celu przede wszystkim korektę uzębienia stałego i pomagają w leczeniu bardziej skomplikowanych problemów. Za pomocą aparatu stałego można, między innymi, zniwelować różnego rodzaju wady zgryzu, czy skorygować ułożenie zębów względem siebie.
Długość leczenia aparatem stałym zależy przede wszystkim od rodzaju i nasilenia wady uzębienia pacjenta.
Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę