REGULAMIN

wpis

REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO
www.poznansieusmiecha.pl

Postanowienia ogólne
1.1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.poznansieusmiecha.pl, prowadzonego przez spółkę PARTNER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą przy ul. POZNAŃSKA, nr 88, lok. 33, miejsc. SKÓRZEWO, kod 60-185, poczta SKÓRZEWO, kraj POLSKA, NIP: 7773405547.

1.2. Celem serwisu jest umożliwienie pacjentom rezerwacji oraz dokonywania przedpłat za wizyty lekarskie.

Rejestracja i korzystanie z serwisu
2.1. Aby skorzystać z możliwości rezerwacji wizyt, użytkownik musi dokonać rejestracji w serwisie.

2.2. Rejestracja jest bezpłatna. Użytkownik tworzy indywidualne konto, dla którego wymagane jest podanie aktualnych danych kontaktowych.

2.3. Użytkownik zobowiązuje się do podania prawdziwych danych oraz aktualizacji danych w przypadku ich zmiany.

Rezerwacja i przedpłata
3.1. Po zalogowaniu, użytkownik ma możliwość wyboru dostępnej wizyty lekarskiej oraz dokonania jej rezerwacji.

3.2. Po dokonaniu rezerwacji, użytkownik jest zobowiązany do dokonania przedpłaty za wizytę w wysokości określonej w cenniku dostępnym w serwisie.

3.3. W przypadku nieodwołania wizyty przez użytkownika na 24 godziny przed terminem wizyty, przedpłata nie jest zwracana.

3.4. Placówka zastrzega sobie prawo do zmiany daty wizyty. W takim przypadku kontakt z pacjentem zostanie nawiązany telefonicznie.

Odpowiedzialność
4.1. Spółka PARTNER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy techniczne uniemożliwiające korzystanie z serwisu.

4.2. Użytkownik korzystający z serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za prawdziwość podawanych danych oraz wszelkie działania podejmowane w ramach swojego konta.

Reklamacje
5.1. Wszelkie reklamacje związane z działaniem serwisu, rezerwacjami oraz przedpłatami za wizyty, użytkownik może zgłaszać na adres e-mail: strzeszynska.partner-dent@onet.pl lub pod numerem telefonu: 501129493, podając pełne dane oraz opis problemu.

Ochrona danych osobowych
6.1. Administratorem danych osobowych jest spółka PARTNER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

6.2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

6.3. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz prawa użytkownika w tym zakresie dostępne są w Polityce Prywatności, do której odnosimy się na stronie serwisu.

Postanowienia końcowe
7.1. Korzystając z serwisu, użytkownik akceptuje jego regulamin.

7.2. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach użytkownicy będą informowani drogą elektroniczną.

7.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.

ESTETYKA PREMIUM

Idealny uśmiech dla pewności siebie

Piękny, biały uśmiech dodaje nam pewności siebie i sprawia, że czujemy się dobrze. A to od razu widać. W dbaniu o piękny uśmiech wspomaga nas stomatologia estetyczna obejmująca wszystkie działy stomatologii i wspomagająca je w poprawie wyglądu naszych zębów. Dzięki niej możemy usunąć nieestetyczne przebarwienia, naprawić lub skorygować kształt zębów, a także zmienić ich kolor. Pozwala także wypełnić braki w uzębieniu pojawiające się na skutek ekstrakcji, choroby, czy wypadku. W zależności od potrzeb danego Pacjenta możemy zastosować bonding, licówki, korony, implanty lub protetykę.

Bonding

Nieinwazyjna metoda odbudowy zębów polegająca na pokryciu zęba cienką warstwą żywicznego kompozytu. Pozwala na szybką odbudowę zębów oraz pozbycie się nieestetycznych przebarwień.

Implant

Nowoczesne implanty, mimo iż wykonane są ze sztucznego tworzywa, wyglądają jak naturalne zęby. Zostały opracowane w taki sposób, aby dać Pacjentowi maksimum komfortu oraz uczucia naturalności i swobody.

Protetyka

Czyli odtwarzanie i uzupełnianie brakujących zębów za pomocą protez, mostów, czy implantów, a także odbudowa utraconych tkanek uzębienia.

Licówka

Cienkie nakładki, porcelanowe lub kompozytowe, które są przyklejane na zęby. Mają na celu zmianę ich koloru i kształtu. Maskują także przerwy między zębami, które zbyt mocno rzucają się w oczy.

Korona

Nakładka w postaci „czapeczki” umieszczana na wyleczony i odpowiednio przygotowany do tego ząb. Zakłada się ją w przypadku uszkodzenia bądź osłabienia zęba, a także ze względów estetycznych, co pozwala zmienić kształt oraz kolor uzębienia pacjenta. Można ją także umieścić na czubku implantu.

Wybielanie

W pewnym stopniu żółknięciu zębów może zapobiec regularna higienizacja, piaskowanie i fluorowanie zębów. Jeśli jednak samo dbanie o higienę nie wystarcza, z pomocą przychodzi zabieg wybielania zębów. Przeprowadzony w gabinecie stomatologicznym jest procesem całkowicie bezpiecznym.
Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

Chcę poznać ofertę