Zachowawcza

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym personelem, w skład którego wchodzą specjaliści z wielu dziedzin.

Pod mikroskopem

Jedna z najdokładniejszych obecnie metod leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu, który pozwala na dokładne obejrzenie kanałów korzeniowych i endometru, czyli urządzenia, do badania długości kanału zęba.

Periodontologia

Czyli leczenie chorób przyzębia, takich jak zapalenie dziąseł oraz zapalenie przyzębia, potocznie nazywane paradontozą, która może prowadzić nawet do utraty zębów.

LEczenie

Stomatologia bez bólu

Budzisz się z bólem zęba? Czujesz, że Twój policzek jest spuchnięty? A może dostrzegasz inne, niepokojące Cię objawy?
W takich sytuacjach kluczową rolę odgrywa czas. Ważna jest wtedy szybka reakcja i diagnostyka w specjalistycznej placówce.
Przyczyn objawów bólowych i dyskomfortu może być wiele, dlatego tak istotną rolę odgrywa trafna diagnoza, dzięki której można podjąć adekwatne działania.
W Partner Dent jesteśmy przygotowani, aby pomóc ci szybko i profesjonalnie, tak aby jak najszybciej uśmierzyć Twój ból i nie dopuścić do jego ponownego pojawienia się.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym oraz doświadczonym personelem, w skład którego wchodzą specjaliści z wielu dziedzin. Po wnikliwej konsultacji, wykonaniu niezbędnych badań oraz postawieniu trafnej i szczegółowej diagnozy pilnie rozpoczynamy leczenie

Jeśli problemem jest

BÓL ZĘBA
NAPUCHNIĘTE DZIĄSŁO
NADWRAŻLIWOŚĆ
UKRUSZONY ZĄB
PROBLEMY Z PRZEŻUWANIEM
PROBLEMY Z GRYZIENIEM
PRZEBARWIENIA
NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST / HALITOZA

Trafiłeś w dobre ręce! W Partner Dent zajmiemy się Twoimi problemami holistycznie.

Leczenie holistyczne bez bólu i stresu

Po pierwsze trafna i szybka diagnostyka

RTG

RTG, czyli rentgen zębów to badanie, które pozwala uwidocznić stan zębów oraz ich budowę, w tym liczbę kanałów korzeniowych w danym zębie. Dzięki temu, jest ono bardzo pomocne w diagnostyce. W Partner Dent dysponujemy nowoczesnym, a co za tym idzie, bezpiecznym sprzętem do wykonywania zdjęć RTG. Badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne, a pacjent nie musi się do niego w żaden sposób wcześniej przygotowywać.

Konsultacja interdyscyplinarna

Często zdarza się, że pacjent trafia do nas nie z jednym, a kilkoma problemami z uzębieniem.
Dlatego w Partner Dent stawiamy na holistyczne podejście do leczenia. Każdy przypadek, który tego wymaga, konsultujemy interdyscyplinarnie, ze specjalistami ze wszystkich dziedzin, których dotyczą problemy pacjenta. Wspólnie ustalamy plan działania tak, aby pomóc pacjentowi w pełnym możliwym zakresie.

Leczenie adekwatne

Po wnikliwej konsultacji, wykonaniu niezbędnych badań oraz postawieniu trafnej i szczegółowej diagnozy przechodzimy do działania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać proces leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.
A szeroki wachlarz naszych usług sprawia, że leczenie jest skuteczne i przebiega w sposób jak najbardziej komfortowy.
Kiedy pacjent wychodzi z gabinetu, nasza opieka nad nim się nie kończy. Po każdym zabiegu lekarz przedstawia pacjentowi zalecenia dotyczące dalszego dbania o uzębienie.

Opieka pozabiegowa z gwarancją

Dla nas najważniejszy jest Pacjent – uśmiechnięty i zadowolony. Dlatego nasza rola nie kończy się jedynie na wykonaniu zabiegu.
Każdy Pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!
Robimy wszystko, aby nasi pacjenci czuli się zaopiekowani na 100%!

OPIEKA POZABIEGOWA Z GWARANCJĄ

Zadbamy o Twoje zęby

Wypełnienia stałe światłoutwardzalne

Wypełnienie zęba, potocznie nazywane plombą, to najczęściej wykonywany zabieg w stomatologii.
Za jej pomocą lekarz uzupełnia powstałe w zębie ubytki.
Jedną z metod jest wypełnienie światłoutwardzalne, które aplikuje się do ubytku, modeluje, a następnie utwardza światłem przy pomocy specjalnej lampy. Nadmiar materiału jest szlifowany tak, aby ząb wyglądał naturalnie.

Wypełnienia stałe wzmocnione ćwiekami z włókna szklanego

W przypadku kanałowego leczenia zęba, do jego wypełnienia potrzebne jest coś mocniejszego od zwykłej plomby. Taki ząb jest słaby, kruchy i niestabilny, dlatego najpierw należy go wzmocnić.
W takich przypadkach używamy wypełnienia stałego wzmocnionego ćwiekami z włókna szklanego. Włókno wprowadzane jest do kanału zębowego w taki sposób, aby ustabilizować ząb.
To rozwiązanie trwałe i mało inwazyjne.

Leczenie nadwrażliwości zębów

Niemal co czwarta dorosła osoba w Polsce może cierpieć z powodu wrażliwych zębów. Nadwrażliwość pojawia się, kiedy następuje odsłonięcie silnie unerwionej tkanki budującej ząb – zębiny. Może ono wynikać z zapalenia dziąseł, wad zgryzu, bruksizmu, próchnicy, czy nawet ze złej diety, która niszczy szkliwo.
Bez względu na przyczyny nadwrażliwości, w Partner Dent zajmiemy się Twoim problemem i wyleczymy go.

Higienizacja

W dbaniu o stan zdrowia jamy ustnej, znaczącą rolę odgrywa profilaktyka i dbanie o higienę. Jednak nawet najdokładniejsze mycie i nitkowanie zębów nie wystarczy, aby skutecznie usunąć wszystkie osady, przebarwienia oraz kamień nazębny. Dlatego warto przynajmniej raz na pół roku wybrać się na wizytę do higienistki stomatologicznej na profesjonalne zabieg higienizacji. Polega on na usunięciu kamienia nazębnego oraz płytki bakteryjnej specjalnym urządzeniem. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny.

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Nowoczesna metoda endodoncji

Endodoncja z użyciem mikroskopu to obecnie jedna z najdokładniejszych metod leczenia kanałowego.

Odbywa się ono przy użyciu specjalistycznego sprzętu stomatologicznego – mikroskopu, który pozwala na dokładne obejrzenie wnętrza kanałów korzeniowych i endometru, czyli urządzenia, którym bada się długość kanału zęba. To sprawia, że leczenie jest bardziej precyzyjne, ponieważ stomatolog ma zarówno dokładnie oświetlone pole zabiegowe, jak i możliwość starannego oczyszczenia i zdezynfekowania kanału.
Do zalet leczenia pod mikroskopem niewątpliwie należą: zminimalizowane ryzyko powikłań oraz krótszy, w porównaniu z tradycyjną metodą, czas trwania zabiegu.

Endodoncja mikroskopowa to zabiegi bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Daje też większą możliwość uratowania chorego zęba, który byłby zakwalifikowany do ekstrakcji. W Partner Dent Twój zdrowy i piękny uśmiech to nasz cel.

Jeśli problemem jest

DIAGNOSTYKA
Leczenie w Partner Dent zaczynamy od dokładnej i rzetelnej diagnostyki, która ma na celu określić źródło problemu. W przypadku leczenia kanałowego standardowo wykonujemy zdjęcia RTG, aby dokładnie zobrazować miejsce zabiegowe oraz zlokalizować najdrobniejsze kanały zębowe.
KONSULTACJA
W przypadku endodoncji najczęściej wystarcza konsultacja z lekarzem przeprowadzającym zabieg. Jeśli jednak zachodzi taka konieczność, przypadek danego Pacjenta jest dodatkowo konsultowany interdyscyplinarnie, ze specjalistami ze wszystkich dziedzin, których mogą dotyczyć jego problemy. Następnie ustalamy i przedstawiamy Pacjentowi spersonalizowany plan leczenia. Wyjaśniamy wszelkie niejasności oraz przekazujemy kosztorys.
ZABEZPIECZENIE I OTWARCIE ZĘBA
Leczenie endodoncyjne zaczyna się od zabezpieczenia danego zęba przy pomocy koferdamu, który powstrzymuje przed przeniknięciem bakterii obecnych w ślinie, czy substancji stosowanych przy zabiegu. Następnie lekarz otwiera komorę zęba. Zapewnia mu to dostęp do zainfekowanej miazgi, którą usuwa za pomocą specjalnych narzędzi.
ZAKOŃCZENIE LECZENIA
Po poszerzeniu kanałów zębowych, lekarz płucze kanały z resztek miazgi i bakterii przy pomocy dedykowanych substancji. Następnie szczelnie wypełnia komory zęba i kanały płynną gutaperką, która utrzymuje pierwotną strukturę zęba oraz zabezpiecza go przed ponownym pojawieniem się bakterii. Na koniec odbudowuje koronę zęba.
OPIEKA POZABIEGOWA
Często pacjenci po zabiegu endodoncji obawiają się bólu i dyskomfortu, kiedy znieczulenie przestanie działać. Ale nie w Partner Dent. Nasza opieka nad pacjentem nie kończy się wraz z jego wyjściem z gabinetu. Po zakończonym zabiegu lekarz przekazuje mu wskazówki dotyczące dalszego postępowania dotyczące dbania o leczony ząb, a także zaleca leki oraz płukanki uśmierzające ból i pomagające w zachowaniu

PERIODONTOLOGIA

Skuteczne leczenie paradontozy

Periodontologia to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem chorób przyzębia.
Choroby te zdarzają się bardzo często – szacuje się, że dotykają one prawie każdą osobę dorosłą. Do najczęstszych należą zapalenie dziąseł oraz zapalenie przyzębia, potocznie nazywane paradontozą, która może prowadzić nawet do utraty zębów.
Pierwsza wizyta u periodontologa zaczyna się od konsultacji i dokładnej diagnostyki. W jej skład najczęściej wchodzą badania radiologiczne, zdjęcia pantomograficzne oraz tomografia stożkowa. Specjalista używa także specjalnej sondy, która umożliwia między innymi dokładne określenie stanu przyzębia, wykrycie miejsc, w których występuje krwawienie, a także ocenę występowania recesji, czyli zaniku dziąsła w okolicy zęba.
Następnie lekarz wykonuje podstawowe zabiegi mające na celu poprawę poziomu higieny jamy ustnej pacjenta, takie jak polerowanie, usuwanie kamienia nazębnego, czy pokrywanie zębów specjalnym preparatem fluorowym.

Odtwórz wideo
Kinga Król

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Kingę, która opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Kinga Król. Zawodowo zajmuję się projektowaniem mody. O mój uśmiech na co dzień dba doktor Ewa Krzyżaniak z kliniki Partner Dent. Przyznaję, że należę do trudnych pacjentów, jednak doktor Ewa ma do mnie zawsze ogrom cierpliwości. Wie też, co jest dla mnie najlepsze w danym momencie, dlatego mam do niej pełne zaufanie. Jest to osoba pełna pasji i zaangażowania, a przy tym na wskroś profesjonalna. Ma serce na dłoni i jest po prostu niesamowita.
Odtwórz wideo
Szymon Meissner

Pacjenci doktor Ewy Krzyżaniak mają powody do uśmiechu. Poznajcie Szymona, który opowie Wam o swoich doświadczeniach z doktor Ewą i leczeniem w klinice Partner Dent.

Nazywam się Szymon Meissner. Do kliniki Partner Dent trafiłem kilkanaście lat temu i tutaj poznałem doktor Ewę Krzyżaniak. Moje problemy z zębami zaczęły się dość wcześnie, a pani doktor zajęła się nimi wszystkimi kompleksowo. Za każdym razem objaśniała mi jakie podejmie działania i pokazywała wizualizację tego, jak będzie wyglądał cały cykl zabiegu. Od początku czułem, że znajduję się w dobrych rękach.

Co zyskujesz wybierając partner dent

Stomatologia na partnerskich zasadach

30 dni odroczenia płatności

Zdarzają się przypadki, kiedy pilnie musisz skorzystać z pomocy specjalisty, nawet jeśli nie dysponujesz w danym momencie wystarczającymi środkami. Nie martw się, u nas za każdy zabieg możesz zapłacić dopiero po 30 dniach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Wygodne raty

Chcesz wreszcie kompleksowo zadbać o swoje zęby, ale obawiasz się, że ilość wydatków Cię przytłoczy? Skorzystaj z oferty Alior Bank! Zainwestuj w siebie, rozkładając płatność za leczenie na dogodne, lekkie do spłacania raty.

Przewidywalne koszty

Zdarzyło Ci się wychodzić z gabinetu specjalisty z duszą na ramieniu, nie wiedząc ile będziesz musiał zapłacić? U nas nie musisz się o to martwić. Już na pierwszej wizycie przygotujemy plan leczenia, poinformujemy Cię ile czasu potrwa i ile będzie kosztować.

Gwarancja

Każdy pacjent jest u nas objęty opieką pozabiegową, a na każdy zabieg wykonany w naszej klinice dajemy gwarancję. W trakcie trwania okresu gwarancji Pacjent odbywa wizytę kontrolną z higienizacją dwa razy w roku. Szczegóły Programu Gwarancyjnego ‘’Pewny uśmiech z Partner Dent’’ w placówce!

NASZ BLOG

Publikacje naszych Specjalistów

Korona, licówka czy implant?

Przez wiele lat mojej praktyki bardzo często pacjenci pytali mnie:
– Pani Doktor, co wybrać: koronę, licówkę, czy implant?

Zawsze odpowiadałam tak samo – to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta. W tym artykule wyjaśniam różnice pomiędzy licówkami, koronami oraz implantami. Odpowiadam także na wspomniane pytanie, zadawane mi często przez pacjentów.

Leczenie wad zgryzu – tradycyjny aparat, czy nakładki invisalign?

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyki jamy ustnej. W zależności od stopnia zaawansowania, mogą one wpływać także na czynności życiowe, takie jak mówienie, oddychanie, czy jedzenie. A co za tym idzie, bardzo mocno nadwyrężają komfort psychiczny. Dlatego tak istotne jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Chcę poznać ofertę