Poznaj nas

Partner Dent to placówka stomatologiczna, której nowa lokalizacja będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych miejsc w Polsce – zarówno dla Pacjentów, jak i dla Personelu. Nasza oferta obejmuje kompleksowe procedury metamorfozy uśmiechu, stomatologię zachowawczą, ortodoncję (w tym ortodoncję Invisalign) oraz implantologię i protetykę. W Partner Dent dbamy o dobre samopoczucie Pacjentów i pracowników, dlatego nasza placówka będzie otoczona prywatnym ogrodem letnim. Projektanci zadbali również o duże okna, które każdego dnia zapraszają słońce do budynku. Wierzymy, że otwarta przestrzeń i kontakt ze słońcem poprawią nastrój nie tylko Pacjentom, ale również personelowi! Może już czas na zmianę miejsca pracy na klinikę pełną słońca?

Nowoczesny sprzęt

W Partner Dent zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w technologie to także inwestycja w personel. Dlatego nasz zespół ma dostęp do najnowocześniejszego sprzętu na rynku.

Prywatny ogród

Troszczymy się o dobre samopoczucie naszego personelu i Pacjentów. Dlatego stworzyliśmy letni ogród, w którym lekarze mogą odpocząć na świeżym powietrzu, a Pacjenci zrelaksować się przed zabiegiem.

Gabinety pełne słońca

Gabinety zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pracowników i Pacjentów. Dzięki dużym oknom, które wnoszą mnóstwo naturalnego światła do wnętrz, klinika jest miejscem, w którym chce się przebywać.

Rodzinna atmosfera

W Partner Dent każdy czuje się jak w domu. Serce placówki bije w rytm życzliwości, zaufania i wzajemnego zrozumienia. Taka atmosfera wpływa bardzo pozytywnie na jakość naszej opieki i odbiór placówki przez Pacjenta.

Porozmawiajmy o współpracy!

Chcesz poznać szczegóły dotyczące współpracy z Partner Dent? Prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym managerem Beatą Tycner. Z przyjemnością odpowie ona na wszystkie pytania i udzieli dokładnych informacji.

Chirurg implantolog

Szukamy chirurga implantologa, którego serce bije z pasją do naprawiania uśmiechów. Nasz wykwalifikowany chirurg implantolog musi mieć misję – misję przywracania pewności siebie, uśmiechu i radości życia. Jeśli Pacjent jest dla Ciebie na pierwszym miejscu i wiesz, jak bardzo Twoja praca może zmienić jego życie – chcemy Cię lepiej poznać.

Protetyk

Poszukujemy wyjątkowego protetyka o doskonałych umiejętnościach technicznych i sercu otwartym na potrzeby oraz marzenia naszych Pacjentów. Potrafisz słuchać i rozumiesz, że każda proteza ma znaczenie nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim emocjonalne? Dowiedz się więcej o warunkach współpracy.

Lekarz dentysta

Stomatologia zachowawcza

Jako specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej, będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie i leczenie chorób jamy ustnej, zapewnienie kompleksowej opieki dentystycznej oraz promowanie profilaktyki. Jeśli masz w sobie pasję do zdrowego uśmiechu i chcesz być częścią zespołu, który zmienia życie swoich Pacjentów – porozmawiajmy.

Lekarz dentysta

Stomatologia estetyczna

Misją lekarza stomatologii estetycznej jest tworzenie uśmiechów, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również odzwierciedlają osobowość i indywidualność Pacjenta. Jeśli masz w sobie pasję do kształtowania uśmiechów i wrażliwość na detale, dołącz do nas i razem twórzmy metamorfozy, które rozświetlą twarze naszych Pacjentów.

Lekarz dentysta

Endodoncja mikroskopowa

Endodoncja to sztuka przywracania uśmiechu, którego fundamentem jest zdrowa i dobrze funkcjonująca struktura zęba. Jeśli Twoją misją jest poprawa jakości życia Pacjentów, a w pracy zwracasz uwagę na detale i precyzję – dołącz do naszego zespołu w roli lekarza dentysty specjalizującego się w endodoncji mikroskopowej.

Prześlij swoje CV